Gdynia,Poland // phone: +48 602 643 519

email: mika.szymkowiak@gmail.com


Fotografia jest moją pasją i jednocześnie pracą :) Chętnie podejmę się każdego wyzwania fotograficznego ale szczególnie pasjonuje mnie fotografia wnętrz, fotografia wizerunkowa i rodzinna.

Więc jeśli potrzebujesz:

→ profesjonalnej sesji zdjęciowej wnętrz mieszkania, domu, biura itp.;

→ naturalnej i pokazującej Wasze prawdziwe ''Ja'' sesji Rodzinnej;

→ świeżej i dobranej konkretnie do Twoich potrzeb sesji wizerunkowej

to zapraszam Cię serdecznie do kontaktu!

Oprócz wyżej wymienionych wykonuję również inne zdjęcia takie jak sesje ciążowe, reportaże z uroczystości rodzinnych i firmowych czy mini sesje tematyczne (o których informuję w osobnych wydarzeniach na moim profilu na FB :)) Zapraszam do działu ''galeria'' gdzie znajdziesz poszczególne sekcje tematyczne :)

mika szymkowiak o mnie

Fotografia wnętrz:

Jest to przede wszystkim fotografia mieszkań, apartamentów na wynajem, hoteli, restauracji, biur oraz przestrzeni publicznych w budynkach. Główne cele fotografii wnętrz to ukrycie wad pomieszczeń z równoczesnym pokazaniem atutów tak aby jak najbardziej zainteresować potencjalnego klienta. Fotografia skierowana jest zarówno do mniejszych firm, dużych korporacji jak i do osób prywatnych. Profesjonalnie wykonane zdjęcia mają duży wpływ na wizerunek oferty sprzedaży, wynajmu na oraz podkreślą charakter obiektu. Współpracuję również z firmami, które profesjonalnie zajmują się home staging'iem, projektowaniem wnętrz czy ich wykończeniem. Cena sesji ustalana jest indywidualnie. Wpływ na kosztorys ma ilość fotografowanych pomieszczeń, miejsce, ilość potrzebnych zdjęć itd.

Zdjęcia do projektowanych pomieszczeń; na obrazy/plakaty:

Współpracuję zarówno w projektantami wnętrz jak i osobami prywatnymi. Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów oferty zakupu moich zdjęć

Fotografia rodzinna/dziecięca:

Każdą sesję staram się indywidualnie przygotować, opierając się na Waszych oczekiwaniach. Chętnie podpowiem, jak się ubrać i co zabrać ze sobą. Sesje odbywają się najczęściej w plenerze (nie pracuję w studio) lub w innych ciekawych miejscach. Może się też odbyć w Waszym domu, co sprawdza się zwłaszcza przy reportażu z pierwszych dni życia nowego Członka Rodziny :) Sesja trwa około 1,5 godziny. W tym czasie powstaje wiele kadrów, z których wybieram dla Was dwadzieścia najpiękniejszych ujęć. Czas oczekiwania na gotowy materiał to 20 dni roboczych. Zdjęcia otrzymujecie w formie cyfrowej, przesłane na podany adres e-mail. Fotografia ta obejmuje również reportaże z Chrztu Św, urodzinek i innych ważnych rodzinnych uroczystości. Po szczegóły zapraszam do kontaktu :)

Fotografia wizerunkowa/biznesowa:

Są to zdjęcia prezentujące i charakteryzujące daną osobę/firmę. W zakresie takich sesji wykonywane są zdjęcia portretowe kadry zarządzającej, pracowników jak również zdjęcia grupowe. Wykonuję także sesje wizerunkowe dla osób prywatnych, które są bardzo dobrym dopełnieniem stron internetowych, ulotek czy folderów reklamowych. Współpracuję z profesjonalną makijażystką, istnieje również możliwość zamówienia stylisty. Sesje wykonuję w siedzibie firmy Klienta, plenerze lub innych ciekawych przestrzeniach. Cena sesji ustalana jest indywidualnie. Wpływ na kosztorys ma ilość fotografowanych osób, miejsce, ilość potrzebnych zdjęć itd.

Fotografia ciążowa:

Ciąża to taki ekscytujący czas i moim zadaniem jest to uchwycić- cała gama emocji, rodzące się uczucie i niesamowity blask Przyszłej Mamy.. W sposób naturalny, bez zbędnych rekwizytów i udziwnień, w indywidualnie dobranej scenerii zatrzymuję dla Was piękny czas oczekiwania na Wasze Maleństwo :) Sesja może się odbyć w plenerze lub w Waszym domu. Możemy również wynająć jakieś piękne miejsce- jestem otwarta na Wasze propozycje! Najlepszy czas na taką sesję to 8 miesiąc ciąży- kiedy brzuszek jest już dobrze widoczny a Przyszła Mama ma jeszcze siły i chęci na pozowanie :) Zarówno Mąż/Partner są mile widziani na sesji- wręcz zachęcam ich do uczestniczenia w tej przygodzie :)

Fotografia reportażowa:

Wszelkie wydarzenia są istotne dla wizerunku firmy dlatego warto pomyśleć o dobrym fotoreportażu. Taka dokumentacja to rewelacyjna pamiątka a dobry materiał może Wam się również przydać do różnych publikacji w prasie czy w internecie. Zdjęcia z eventów mogą też być ciekawą formą prezentu dla Waszych gości. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, jestem otwarta na Wasze sugestie i prośby. Zależy mi na uchwyceniu i udokumentowaniu najistotniejszych momentów, tak aby oddać charakter i atmosferę wydarzenia. Cena ustalana jest pod konkretne wydarzenie

Vouchery:

Jest to coraz częściej doceniana forma prezentu :) Oferuję oryginalne, ręcznie wykonane zaproszenia na sesje. Możemy je wspólnie spersonalizować lub możecie wypełnić je sami :) Płatność za voucher odbywa się w dniu jego zakupu. Ważność takiego zaproszenia wynosi pół roku i obowiązuje wcześniejsza rezerwacja terminu.

oferta

Współpraca:

oferta
oferta
oferta
oferta
oferta
oferta