Gdynia,Poland // phone: +48 602 643 519

email: mika.szymkowiak@gmail.com


Chciałabym przedstawić Wam mój prywatny projekt "#czas Taty":)

Jest to moja odpowiedź na modny ostatnio i wszechobecny temat karmienia piersią oraz stawiania na piedestale rodzicielstwa głównie Kobiet. To taki mój mały manifest ;)

Na przekór modzie na "Mamy" chcę powiedzieć: Tata jest równie ważny!

Miałam ogromną przyjemność współpracować z pięcioma Tatusiami, którzy poświęcili mi swój największy skarb- wspólny czas ze swoimi Dziećmi. Dziękuję Wam Chłopaki! Jesteście Wielcy!

Ogromne podziękowania również dla towarzyszących mi podczas sesji Mam - za a pomoc na backstage'u

mika szymkowiak kids were here

Idea projektu ''Kids Were Here''

"W tej chwili można bardzo łatwo popaść w frustrację z powodu bałaganu, który jest rezultatem życia z dziećmi. Ten zestaw (zdjęć) przypomina mi, jak szybko to wszystko minie. Przyjdzie dzień gdy zabawki wylądują w skrzynkach i nikt nie będzie się nimi bawił. Będę tęsknić za tym. Uświadamiam sobie aby zwolnić. Nie stresować się tym. Moje szczęście nie zależy od tego, że wszystko jest na swoim miejscu, a dom jest czysty i uporządkowany. Pewnego dnia będziemy mieć wspaniałe wspomnienia. Dowody zapisane w naszych sercach i umysłach naszych dzieci. Fotografie, które przeniosą nas z powrotem do tych samych dni, kiedy nasze dzieci były tutaj." - Jude Wood

Jak widzicie, tym razem nie chodzi o łapanie uśmiechów i jeszcze szerszych uśmiechów. Nie podglądamy prywatnych relacji waszych dzieci oraz pierwszych kroczków. Nie musimy przestawiać kwiatków i czyścić dywanów dla poprawienia otoczenia pod zdjęcie. Chwytamy zastaną sytuacje taką, jak pozostawiło ją nasze dziecko. Nie załamujemy rąk na widok rozsypanego makaronu, nie wyrywamy sobie włosów przy jogurcie na dywanie. Łapiemy za aparat, wyszukujemy ciekawą perspektywę i... mamy to!

Prowadzony jest również fanpage na FB, gdzie swoją kreatywnością uczestniczki dzielą się ze światem zewnętrznym. Zapraszam serdecznie do odwiedzin :) https://www.facebook.com/KidsWereHereProject?fref=ts

Tam również prezentowane są wyróżnione, najciekawsze zdjęcia z albumów uzupełnianych na bieżąco.

Link do oryginalnego projektu :

http://kidswerehere.wordpress.com/

mika szymkowiak together

Idea projektu ''Kids Travel''

Projekt Kids Travel powstał z inicjatywy dobrych znajomych: mamy – podróżnik i taty – filmowca. Jako rodzice na co dzień mamy styczność z barierami, które utrudniają życie opiekunom i dzieciom, postanowiliśmy połączyć siły, nasze pasje oraz doświadczenie zawodowe by pokazać jak łatwo i przyjemnie podróżować z dziećmi.

Zostałam zaproszona do jednego z odcinków jako Mama i jako Fotograf :) wspólnie z ekipą Kids Travel zwiedziliśmy Toruń. Kilka tygodni później miałam przyjemność wykonać sesję zdjęciową założycielki Kids Travel- Lidki wraz z Jej synkiem Mieszkiem. Jedno ze zdjęć trafiło na okładkę trójmiejskiego magazynu Together. Artykuł również został przybrany w zdjęcia mojego autorstwa :)

mika szymkowiak together

http://web.kidstravel.pl/polska-torun-miejsca-dla-rodzin-z-dziecmi-film/

http://togethermagazyn.pl/thinkbigger-podrozuj-dzieckiem/

http://kidstravel.pl

mika szymkowiak metamorfozy

Metamorfozy z Kinem Kobiet – Wygraj nową siebie!

Jeśli masz poczucie, że chciałabyś zobaczyć nową siebie… Jeśli od jakiegoś czasu powtarzasz sobie, że pora wziąć się za siebie, ale dotąd brakowało Ci motywacji…. Jeśli chcesz mieć piękne nie tylko wnętrze… Jeśli chcesz z kopciuszka zmienić się w piękną i szczęśliwą królewnę…. Jeśli chcesz by mężczyźni oglądali się za Tobą z uznaniem, a kobiety z zazdrością… ... zgłoś się do programu METAMORFOZ z Kinem Kobiet.

Pomożemy Ci zmienić Twój wizerunek. Podpowiemy jak wziąć sprawy w swoje ręce, zadbać o siebie i sprawić, żeby wszystko toczyło się po Twojej myśli. Pomożemy paniom, które zmagają się z nadwagą. Wraz ze specjalistami udowodnimy, że każdy może w bezpieczny sposób zawalczyć ze swoimi dodatkowymi kilogramami, polubić siebie i pozbyć się choć części dręczących kompleksów.

My damy Ci wiele… m.in. konsultacje dietetyczne, karnet na siłownię, wsparcie trenera personalnego, serię zabiegów modelujących sylwetkę, pakiet dostosowanych do potrzeb zabiegów upiększających, albo… odmładzających, a także zaproszenia na Kino Kobiet do końca roku.

Na koniec fryzjer, makijażystka i stylistka przygotują Cię do sesji zdjęciowej, z której otrzymasz pamiątkowe zdjęcia, które będą również motywacją do dalszej pracy

Z Twojej strony potrzebujemy trochę Twojego czasu, dużo chęci do pracy nad sobą i … jeszcze więcej wewnętrznej motywacji!.